Periyodik Mezar Bakımı Hakkında Bilinmesi Gerekenler | Mezar Bakım Hizmetleri

Periyodik Mezar Bakımı Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Periyodik Mezar Bakımı

Periyodik Mezar Bakımı

Periyodik mezar bakımı adından da anlaşılacağı üzere rutin ve belirli aralıklarla yapılan bakım hizmetlerini konu almaktadır. Periyodik zaman dilimlerini siz değerli müşterilerimize bırakmaktayız. Firmamız yetkilileri ile yapacağınız mezar bakım sözleşmelerinde açık ve net olarak belirtilen sürelere bağlı kalarak taleplerinize uygun hizmetleri sunmaktayız. Periyodik mezar bakımı için gerekli olan tüm bakım ekipmanları tarafımızca temin edilmektedir. Sizlerden ayrıca bakım ekipmanları, temizlik malzemesi ücretleri adı altında sözleşmede bulunan hizmet bedelimizin haricinde bir bedel talep etmemekteyiz. Sektörde bulunan firmaların bazıları yapılan sözleşmelerin haricinde artı hizmet bedelleri talep etmektedir. Hizmet almak isteyen müşterilerimizin bu konular hakkında dikkatli olmasında yarar bulunmaktadır.

Periyodik mezar bakımı olarak sunduğumuz hizmetlerin başında mezarların topraklarına bakım yapılması, çökmüş mezarların üzerine yeni topraklarla yükseltilmesi, çiçeklendirme hizmeti, mezar taşı temizliği ve bakımı gelmektedir. Kullandığımız temizlik malzemeleri ne doğaya ne de insan sağlığına karşı bir tehlike oluşturmayacak niteliklerdedir. Mezar taşlarına yaptığımız bakım kapsamında mezar taşları üzerinde bulunan yazılardaki tahribatın giderilmesi hizmeti de bulunmaktadır. Firmamız tüm hizmetlerini garantili olarak sunmakta sizlere taahhüt edilenlerin dışına çıkmadan periyodik mezar bakımlarını gerçekleştirmektedir. Bakım görevlilerimiz konusunda uzman kişiler olması hususu ile güven zafiyeti yaşamayacağınıza garanti verilmektedir.

Periyodik mezar bakımı hizmeti altında yakınlarınızın mezarlarını tahrip eden, mezarların açılıp içinde yatan yakınlarınızın üzerinde çeşitli değerli eşyalar arayanlar günümüzde oldukça artmış durumdadır. Bu sebeple ki mezar bakımı hususunda kesinlikle firma bünyesinde çalışan kişilerden destek almalı, muhatabınızın bulunmadığı sıradan, dışarıdan tek başına çalışanlara itibar etmemelisiniz. Yakınlarınız kabirlerinde huzur içinde uyurken, sizler de yastığa başınıza koyduğunuzda periyodik mezar bakım hizmeti alarak mevtalarınızın ruhuna huzur kattınız için mutlu olma hissini yaşarsınız.  Firmamıza bağlı olarak çalışan kabir bakım görevlilerimiz bakım hizmetlerini gerçekleştirdiklerinde dilerseniz sizlerle mezar bakımı yapıldıktan sonraki görüntüleri de paylaşabilmektedirler.  Periyodik mezar bakımı hizmetlerimizi hakkında detaylı bilgi edinmek ve konusunda uzman yetkililerimiz ile iletişim kurmak için web sitemiz üzerinde yazılı olan iletişim numaralarımızı arayabilir veyahut firmamızı yerinde ziyaret edebilirsiniz. Kalite ve güvenin adresi olan firmamız ile tanışmak için vakit kaybetmeyin.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir