Mezar Bakım Ücretleri Ne Kadardır? | Mezar Bakım Hizmetleri

Mezar Bakım Ücretleri Ne Kadardır?

Mezar Bakım Ücretleri

Mezar Bakım Ücretleri

Mezar bakım ücretleri hakkında bilgi almak isteyen müşterilerimiz web sitemiz üzerinde bulunan iletişim numaralarımız aracılığı ile iletişime geçmektedirler. Ücret tarifemiz her yıl yenilenmekte olup, verilen her hizmetin ayrı bir bedeli bulunmaktadır. Bu sebeple tüm hizmetler için tek bir fiyat verilmesi mümkün değildir. Mezar temizliği ile çiçeklendirme ve peyzaj hiçbir zaman aynı fiyat olamayacaktır. Ya da ağaç dikimi ve bakımı ile sadece mezar toprağı ve mezar taşı bakımı aynı olmayacaktır. Bu sebeple firmamızı arayıp genel bir fiyatlandırma yapmamızı beklememelisiniz.

Mezar bakım ücretleri için en doğru fiyatı alabilmeniz için öncelikle nasıl bir hizmet almak istediğinizi belirtmelisiniz. Almak istediğiniz hizmet konusunda hem fikir olduktan sonra sizlere en doğru fiyat bilgisini verebiliriz. Mezar toprağının çiçek ekimine hazırlanarak çiçek ekilmesi ve bu çiçeklerin bir ay boyunca bakılmasının ücreti ile mezar taşı bakım ve temizliği, mezar topraklarına ekilen çiçeklerin ve ağaçların bakılması işleminin bir ay yerine bir yıl bakılması ile arasında ciddi boyutlarda fiyat farkı olacaktır. Firmamızdan fiyat bilgisi almak isteyen müşterilerimizden bakım yapılması istenen mezarın tek mezar mı yoksa aile kabristanlığı mı olduğu konusunda da ayrıca bilgi talebinde bulunulmaktadır. Tek mezar bakımı ile aile kabristanlığının bakımı aynı olmamaktadır. Toplu olarak birkaç tek mezar veya birkaç aile mezarlığı bakımı yaptırmak isteyen müşterilerimiz için uygun fiyat ve ödeme koşulları ile yardımcı olunmaktadır.

Mezar bakım ücretlerimiz ile ilgili soru görüş ve önerileriniz için firmamız ile iletişim kurmanız gerekmektedir. Firmamızın, bitkiler için tek ekim bir aylık bitki bakımı, çift ekim bir yıllık bitki bakımı, tek ekim bir yıllık bitki bakımı ücretleri birbirinden farklı olmaktadır. Ayrıca ekim yapılması talep edilen çiçek ve ağaçların özelliklerine, ekim istenen ağaçların özelliklerine göre fiyat farklılıkları oluşmaktadır. Mezarların hafta bir,  yoksa iki günde bir veyahut ayda bir bakım yapılmasına göre de ayrı bir fiyatlandırma belirlenmektedir. Mezar bakımlarının yapılması esnasında mezarların herhangi bir zarara uğramasının önüne geçmek adına tüm güvenlik önlemleri de ayrıca alınmaktadır. Bu güvenlik sorumluluğu tamamıyla firmamıza ait olup, sizlerden herhangi bir ücret talebimiz olmayacaktır.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir