Mezar Bakım Sözleşmesi Nasıl Olmalıdır? | Mezar Bakım Hizmetleri

Mezar Bakım Sözleşmesi Nasıl Olmalıdır?

Mezar Bakım Sözleşmesi

Mezar Bakım Sözleşmesi

Mezar bakım sözleşmesi hakkında bilinmeyenleri sizlere açıklamak üzere hazırladığımız bu yazı sayesinde kolaylıkla mezar bakım hizmetlerimizden yararlanma kararı alacaksınız. Sözleşme iki taraf arasında gerçekleşen, yazılı olarak gerçekleştirilen, hizmet içeriği hakkında yeterli bilgilerin yer aldığı belgedir. Bu belge içerisinde hizmeti sunan firma adı, unvanı, adresi, iletişim numaraları, hizmet unsurları, hizmet zaman aralıkları, hizmet verilecek tarih, firma imza ve kaşesi, hizmet alanın adı, soyadı, adresi, iletişim numaraları, hizmet bedeli ve imzası yer almaktadır. Bu belgenin düzenlenmesi işe resmiyet katmaktadır. Sözleşme hükümlerine aykırı davranılması halinde tek taraflı hizmet sözleşmesi fesih edilebilir.

Mezar bakım sözleşmesinde yer alan hizmetlerden bir ya da birkaç tanesi belirlenen zaman dilimlerinde yerine getirilmediği takdirde hizmet alan kişi sözleşme hükümlerine göre davranılmaması sebebi ile sözleşmeden vazgeçtiği takdirde herhangi bir bedel ödemek zorunda değildir. Hizmet bedeli sadece ve sadece sözleşmede yazılı görevlerin tam anlamı ile yerine getirilmesi halinde ödenebilecek bir bedeldir. Hizmet bedelleri firma tarafından belirlenmiş bedeller olup, inisiyatif kullanılmak sureti ile gerekli indirimler gerçekleştirilebilir. Karşılıklı anlaş çerçevesinde gerçekleştirilen sözleşme hükümlerinde bir değişiklik yapılması düşünülüyor ise bu konuda da taraflar yine karşılıklı olarak anlaşmalıdır. Tek taraflı bir sözleşme yapılması, sözleşmede değişiklik gerçekleştirilmesi mümkün değildir. Firmamız resmiyete uygun hareket ederek, mezar bakım sözleşmesi düzenlenmesine olanak sağlayan bir firma olarak sektörde ayrı tutulan firmalar arasında yer almaktadır.

Mezar bakım sözleşmesi yapmak üzere sizleri de firmamıza beklemekteyiz. Şehir dışında iseniz, mezar bakımı hakkında hizmet talebinde bulunacaksanız, sözleşmeyi nasıl yaparım? Diye dert etmeyin. Elektronik posta ortamında karşılıklı olarak sözleşme hazırlanarak elektronik imza şeklinde imzalandığı takdirde de yine sözleşme kurulmuş olacaktır. İster şehir içinde, ister şehir dışında olun, yeterci hizmetlerimizden yararlanmak isteyin. Firmamızdan hizmet almak istediğiniz her an yanınızda olan firmamız ile telefonda iletişim kurarak sözleşme yapmak ve hizmet almak istediğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. Kaliteli hizmet, uygun fiyat ve cazip ödeme koşullarına sahip olan bir firma olarak ayrıcalığı olan bir firmayız. Sizler de ayrıcalıklı bir hizmetten yararlanmak istiyorsanız firmamıza ulaşmanız en doğru karar olacaktır.

 

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir