Lokma Döktürme Fiyatları | Mezar Bakım Hizmetleri

Lokma Döktürme Fiyatları

Lokma Döktürme Fiyatları

Lokma Döktürme Fiyatları

Lokma döktürme fiyatları verilen hizmete göre değişkenlik göstermektedir. Bazı kişiler sadece lokma döktürüp teslim alıp kendi dağıtmak istemektedir. Ancak bazı kişiler ise bir lokma standı kurdurup, anında stant başında lokmaları döktürüp, bir yandan şerbetleyip, dağıtmayı tercih etmektedir. Bu sebeple tüm ekipmanın dâhil olduğu fiyatlar ile sadece lokma döktürüp teslim alma fiyatları arasında farklılıklar oluşacaktır. Fiyat konusunda lokma işini yapan firmaların fiyat politikaları da etkili olmaktadır. Bazı firmalar hayır işi için dağıtılan bu lokmalar için yüksek fiyat taleplerinde bulunmazken, bazı firmalar da bu gibi durumlar düşünülmez. Öncelikle lokma döktürmek istediğinizde birkaç lokmacı ile görüşmelisiniz. Bu hizmeti nasıl verdiklerini, fiyat bilgisini edindikten sonra talebinizi iletmelisiniz.

Lokma döktürme fiyatlarını etkileyen unsurlar hizmet alınacak olan yerle de ilişkilidir. Örneğin lokması İstanbul Üsküdar’da, sizin dağıtımını yaptıracağınız yer İstanbul Bayrampaşa’da işte aradaki mesafe gereği, gerek ekipman ve ustalı taleplerde gerekse ekipmansız ustasız taleplerde fiyat farklılıklarına şahit olursunuz. Fiyat konusu dökülecek lokmanın kilogramına göre değişmektedir. Bu sebeple alacağınız tatlı için önceden bir kilogram belirlemelisiniz. Önce 3 kg deyip, sonrasında vazgeçtim 5 kg dememelisiniz. Bazen de firmalar kampanyalar gerçekleştirmektedir. Bu kampanyalardan haberdar olmak adına yine firma seçimi yaparken, tek bir firmaya bağlı kalmamanızı tavsiye ederiz. Mimimum 200 kişi ile maksimum 400 kişi aralığında lokma talebi karşılayan büyük firmaların varlığından da bahsetmeyi uygun bulmaktayız. Hizmet alacağınız firmaları genel olarak büyük firmalar arasından tercih etmeniz lezzet açısından daha yararlı olacaktır.

Lokma döktürme fiyatları çok çeşitli olup, 2018 yılı için birkaç fiyatı sizlere söyleyebiliriz. Komple lokma döktürme hizmeti almak istediğinizde 500 TL ile 600 TL aralığında fiyatlarla karşılaşmanız mümkündür. Bu hizmet içerisine dâhil olanlar ise lokmaların sunumunun yapılacağı tabaklar, çatallar, lokma, taşıma hizmet bedeli ve lokma dağıtacak en az bir adet personeldir. Ancak bu şekilde komple bir lokma döktürme hizmeti alınmak istenmiyor ise o zaman da bu fiyatlar nereden bakarsanız bakın yarı yarıya inmektedir. 150 TL den başlayan fiyatlar ile tek başına sadece tatlıyı temin edebilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir