İzmir Mezar Bakım Hizmetlerimizle Tanışın | Mezar Bakım Hizmetleri

İzmir Mezar Bakım Hizmetlerimizle Tanışın

İzmir mezar bakım hizmetleri

İzmir mezar bakım hizmetleri

İzmir mezar bakım hizmetlerimizden yararlanmak artık çok daha kolay olmaktadır. Firmamız İzmir ve civar ilçelerinde mezar bakımı hususunda desteğini siz değerli müşterilerimizden esirgememektedir. Mezar bakımı konusundaki tecrübemiz sektördeki diğer firmalar arasında hatırı sayılır derecede yüksektir. Firmamız bünyesinde çalışanlarımızı da tecrübeli ve güvenilir kişiler arasından seçmiş olmamız sebebi ile hizmetlerimizde sorun yaşamayacağınıza dair garanti vermekteyiz. Garantili bir hizmeti bulmak günümüz şartlarında maalesef ki çok da kolay olmamaktadır. Huzura açılan kapıda sizler de yerinizi almak istiyorsanız firmamız sizlerle iletişim kurmak adına her daim hazır beklemektedir.

İzmir mezar bakım hizmetleri olarak sizlere sunduğumuz başlıca hizmetler arasında sizlerin belirlemiş olduğu tarih aralıklarında mezar ziyareti ve temizliği yapmak, çiçeklendirme ve peyzaj çalışmaları yapmak, mezar taşlarındaki yazıların bakımının yapılması, silinen yazıların tadilatı, yıkılmış mezar taşlarının tekrardan montajı, mezar toprağının havalandırılması, çökmüş olan toprakların üzerine ilave toprak dökülmesi gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bu hizmet kalemlerimizden hangisinden yararlanmak istediğinizi belirtebilir, tümünden yararlanmak istiyorsanız mezar bakım sözleşme hükümlerinde özellikle ekletebilirsiniz. Sözleşme hükümlerinde belirtilmemiş hizmetler hususunda firmamız sorumlu tutulamaz. Sadece sözleşmede belirtilen hizmetler firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Firmamız İzmir mezar bakım hizmetleri konusunda isminden epeyce söz ettiren bir firma olarak sektörde oldukça sağlam bir yer edinmiştir.

İzmir mezar bakım hizmetleri için periyodik hizmet taleplerinizde uygun fiyat seçeneklerimizden yararlanmak üzere firmamızdan bilgi alabilirsiniz. Periyodik bakımlarda bir yıllık hizmet sözleşmesi gerçekleştirmekteyiz. Bu bir yıllık süreçte, mezar üstü toprakların çiçek dikimine uygun olmadığı durumlarda uygun toprak örtüsü ile kaplamak, mezar taşlarının silinen yazılarının düzeltilmesi, toprağın havalandırılması, bitkilerin budanması, mezar taşlarının olumsuz hava koşulları neticesinde kirlenmesinden dolayı gerekli temizliğinin yapılması, mevsimine uygun çiçeklerin dikilmesi, yabancı otların mezar etrafından ve üstünden temizlenmesi işlemleri yaz ayları için haftada bir gün, kış ayları için ise 15 günde bir olarak hizmet verilmektedir.  Ayrıca firmamız dini bayramlar, kandil günleri ve tarafınızca özel olarak belirtilen günlerin bir gün öncesinde de haricen bakım ve temizlik hizmeti sunmaktadır.  Müşterilerimizin talebi halinde bakımı yapılmış olan mezarların fotoğrafları kendileri ile paylaşılmaktadır.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir