İstanbul Mezar Bakım Hizmetleri Neleri Kapsamaktadır? | Mezar Bakım Hizmetleri

İstanbul Mezar Bakım Hizmetleri Neleri Kapsamaktadır?

İstanbul Mezar Bakım Hizmetleri

İstanbul Mezar Bakım Hizmetleri

İstanbul mezar bakım hizmetleri firmamız, İstanbul ilinde bulunan mezarların bakımını üstlenmiş bulunmaktadır. Ünlü kişilerin mezarları da dâhil olmak üzere hemen her bakımlı mezarda firmamızın izleri bulunmaktadır. Mezar bakım hizmetlerinin kapsamı oldukça geniş olup, bu işi gerçekten bir meslek haline getirmiş olan firmaların yapması gerekmektedir. Firmamız bu işi gerçek bir meslek olarak görüp, diğer meslektaşlarımız arasında örnek olarak gösterilecek hizmetleri sunan ekip arkadaşlarımız ile geniş bir kitleye hitap etmekteyiz. Mezar bakım hizmetlerinin kapsamı içerisinde mezarların topraklarından, mezar taşına kadar en iyi yöntemlerle temizlenmesi, mezar üzerinde ve çevresinde dikilmiş olan çiçek ve ağaçların rutin bakımları, budama zamanı budanmaları gibi başlıca hizmetler bulunmaktadır.

İstanbul mezar bakım hizmetleri konusunda oldukça yoğun bir ildir. Bu ilimizde yaşayan kişiler kadar vefat etmiş kişiler de bulunmaktadır. Ancak çok eski yıllarda vefat etmiş ve İstanbul’da yaşayan kimsesi kalmayan mevtalar için yakınları tarafından hizmet talebi oluşturulmaktadır. Firmamızın web sitesinden tarafımıza ulaşmış olan kişiler ile yüz yüze görüşmemize gerek kalmadan, telefonda alacağımız bilgiler ışığında gerekli anlaşmaları gerçekleştirmemiz mümkündür. Örneğin İstanbul’da vefat etmiş bir yakını için Ardahan ilinde olan bir kimse firmamızdan bakım hizmeti istiyor ise bakım sözleşmesinden tutun da ödeme işlemine kadar her konuda telefonla ya da web ortamında görüşme sağlanabilmektedir. Bakımları yapılan mezarların fotoğraflanmasını, bakım sonrasındaki görüntüsünü merak eden kişiler için ise fotoğraf çekimleri yapılarak istedikleri mail adreslerine ilgili fotoğraflar gönderilmektedir. Fotoğraf sadece müşterilerimizin isteği doğrultusunda değil, referanslarımız arasına eklenmesi amacı ile de çekilmekte ve web sitemiz üzerinde yayınlanmaktadır.

İstanbul mezar bakım hizmetleri konusunda tecrübeli olan firmamıza ulaşan müşterilerimiz, görüşme yapmak üzere bizleri kendi bulundukları her hangi bir ilçeye davet ettiklerinde kendilerini kırmamaktayız. Firmamız bakım hizmeti almak isteyen tüm müşterilerimizi yerinde ziyaret ederek davete icabet etmektedir. Bu hizmetimizi duyan birçok kişi başka bir tanıdığını da tarafımıza yönlendirmektedir. Profesyonel hizmetin kalitesini en iyi şekilde firmamız yetkilileri ile yapacağınız görüşmelerde hissedebilirsiniz. Görüşmelerimiz neticesinde gönlünüz rahat bir şekilde bundan sonraki kabir ziyaretlerinizin rutin olarak yapılacağını ve yakınlarınıza ait kabirlerin gayet temiz ve bakımlı bir mezar olacağına inanarak firmamızdan ayrılabilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir