Mezar Bakım Hizmetleri | Mezar Bakım Hizmetleri

Mezar Bakım Hizmetleri

Mezar Bakım Hizmetleri

Mezar Bakım Hizmetleri

Mezar Bakım Hizmetleri

Mezar bakım hizmetleri çok fazla kişi tarafından bilinmeyen ancak büyük bir ihtiyaç niteliğinde olan bir hizmettir. Firmamız bu hizmeti hızlı bir şekilde duyurmayı, yakınları vefat etmiş olan kişilerin gerek psikolojik etkiler, gerek günlük hayatın yoğunluğu sebebi ile mezarları ziyaret edememeleri sebebi ile bakımlarını yapmayı kendine hedef olarak belirlemiştir. Firmamız ile iletişim kurmanız halinde, sizlere sunmuş olduğumuz hizmetler konusunda kısa bir bilgilendirme yapmaktayız. Hizmetlerimizin çeşitliliğinden sizlerde yararlanmak istiyorsanız firmamız ile iletişim kurmanız yeterli olacaktır.

Mezar bakım hizmetleri olarak firmamız tarafından verilen hizmetlerin başında mezarların temizlenmesi doğal maddeler kullanarak mezarlara ve doğaya herhangi bir zarar vermeden sağlıklı temizlik yapılması, çiçeklendirme taleplerinin karşılanması, mezar üstü yeşillendirme taleplerinin karşılanması, ağaç dikimi, mezar taşı bakımı ve çıkmış, okunmayan yazıların düzeltilmesi gibi hizmetler gelmektedir. Bu hizmetlerden bir ya da bir kaçını almak istediğinizde firmamız ile iletişim kurmanız yeterli olacaktır. Almak istediğiniz hizmetin çeşidine bağlı olarak fiyatlarımız değişkenlik göstermektedir. Fiyat bilgisi alabilmek ve siz de sağlığında bir dediğinizi iki etmeyen büyüklerinizin mezarlarının her daim bakımlı ve temiz olmasını istediğiniz an bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bazen yaşlı büyüklerimiz ölmeden önce vasiyette bulunurlar “ beni köyümde defnedin” diye, sizler de her daim ziyaretlerine gidemezsiniz doğal olarak. Gündelik hayatın koşuşturması mezar ziyaretlerini ancak bayramdan bayrama yapmaya sebep olmaktadır. Yanı başınızda yaşadığınız ilde bulunmayan yakınlarınızı sizin yerinize ziyaret etmemizi ve gerekli mezar bakım hizmetlerini gerçekleştirmemizi ister misiniz? Manevi bir görev olarak gerçekleştiremediğiniz bu hizmetlerin varlığından hoşnut olduğunuzu biliyoruz. Bu sebeple ihtiyaç duyduğunuz her an sizlerin yanında olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Mezar bakım hizmetlerimizi haftalık, aylık, üç aylık, altı aylık veya yıllık seçeneklerle alabileceğinizi biliyor muydunuz? “Ben zaten senede bir kez ziyaret ediyorum, benim için daha sık ziyaret ve bakım gerekli” diyorsanız size haftalık ya da aylık bakım seçeneklerimizi sunmaktayız. Sevdiklerinizin ahret hayatında huzurlu olacağını düşündüğünüz temiz bir mezar görünümü istiyorsanız, birbirinden canlı renklerde güzel çiçeklerle çiçeklendirilmesini istiyorsanız firmamız da sizleri bu hizmetlerimizden yararlandırmak istemektedir. Web sitemiz üzerinden mesai saatlerimiz içerisinde her daim bizlere ulaşmanız mümkündür.